موارد يافته شده : 50 پرسش - صفحه 1 از 5   ::: صفحه جاری :   1  -  2  -  3  -  4  -  5
جستجو برای:   جستجو در:  

 

مشکل شما معمولا مشکل قلبی نیست. ممکن است درجاتی از رماتیسم قلبی باشد. ولی بهتر است با پزشک معالج خود در این مورد مشورت کنید.


1395 / 10 / 25 

 

مصرف قرص وارفارین کاملا بر اساس آزمایش دزش متغییر است. باید بین 7 روز تا 1 ماه یک آزمایش بدهد که این مورد جزء خصوصیات این قرص است. چون بسیار تحت تاثیر رژیم غذایی و سایر داروهای مصرفی فرد می باشد. چک کردن آزمایش برای این دارو الزامی است و گاهی افزایش یا کاهش نشان می دهد. افرادی که تمایل به انجام آزمایش ندارند ، می توانند برای درمان لخته خون یا آمبولی از قرصی به نام ریوا روکسابان استفاده کنند. اگر آن را مصرف می کنند لزومی به چک کردن آزمایش نیست. در این مورد و اینکه آیا امکان جابجایی وارفارین با این قرص وجود دارد با ید با پزشک مربوطه مشاوره شود.


1395 / 10 / 13 

 

 

 

برای جواب دادن به سوال شما ، ابتدا باید سن و جنس شما بیان شود و اینکه تپش قلب شما حمله ای است  یا تدریجی ؟ همچنین طول مدت تپش چقدر است و در زمان تپش احساس ضربان قلب منظم است یا نامنظم و اینکه تپش قلب در شما با حالات روحی شما مرتبط است یا نه و اینکه در موقع تپش شما دچار سرگیجه می شوید یا نه.


1395 / 09 / 19 

 

با توجه به شرح حال شما و با توجه به اینکه مصرف ناس هم باعث تپش قلب می شود، ابتدا توسط یک متخصص قلب معاینه شوید. اگر وضعیت قلب شما نرمال بود ، احتمالا مشکل شما مربوط به اضطراب یا کم خونی است که باید به متخصص مربوطه مراجعه کنید. همچنین توصیه می شود از ترکیبات گیاهی مانند: اسطوخودوس یا گل گاوزبان استفاده کنید که باعث برطرف شدن اضطراب می شود.


1395 / 09 / 14 

  ارسال سوال:

نام:


ایمیل:
   

سوال:
 

 

ارسال مطلب برای پرتال قلب سالم

 


مسابقه عکس قلب سالممسابقه اینترنتی قلب سالم


آموزش تصویری احیای قلب

با نحوه و چگونگی احیای قلبی آشنا شوید


خبرنامه پرتال قلب سالم

عضو شوید تا برایتان اطلاعات مفید سلامت قلب ارسال شود


آموزش پیشگیری سلامت قلب

درباره سلامت قلب بیشتر بیاموزیم

اندازهگیری استرس

آیا می توان استرس را اندازه گیری کرد !

از ما بپرسید قلب سالم

سوال از شما، پاسخ از ما

  

بهینه سازی وب سایت - طراحی پرتال ورود