موارد يافته شده : 68 پرسش - صفحه 1 از 7   ::: صفحه جاری :   1  -  2  -  3  -  4  -  5  -  6  -  7
جستجو برای:   جستجو در:  

 

شما باید توسط یک پزشک متخصص قلب معاینه شوید ولی با شرح حال مختصری که شما داده اید بیشتر مشکل اضطراب مطرح می شود.


1396 / 06 / 13 

 

برای دریافت پاسخ سن خود را ذکر کنید . همچنین اولین کار گرفتن فشار خون در شما است که اگر فشار خون شما پایین بود، برای ادامه مصرف این دارو باید با پزشک خود مشورت کنید.


1396 / 05 / 25 

 

اگر دردهای شما منشا قلبی داشته باشد در زمان فعالیت تشدید و با قطع فعالیت، درد قطع می شود ( مثل راه رفتن ). اگر دردهای شما این مشخصات را ندارد، احتمال قلبی بودن آن کم است. 


1396 / 05 / 02 

 

اگر فقط در زمان خواب طپش قلب دارید، شاید به دلیل مشکلات خواب باشد، مثل خواب نا آرام. ولی بهترین کار این است که یک هولتر 24 ساعته ریتم قلب انجام دهید( دستگاه هولتر را از متخصص قلب دریافت کنید - ضبط مداوم نوار قلب (EKG) بیمار در طول 24 ساعت را "هولتر مانیتورینگ" می‌گویند ). 


1396 / 04 / 20 

 

این عارضه بیشتر در آقایان دیده می شود . شما می توانید با مشورت با پزشک از قرصی به نام (Eplerenone) پلرنون استفاده کنید.


1396 / 04 / 15 

 

معمولا این حالت به دنبال تنگی عروق ایجاد می شود و عفونت پا یکی از عللش کم خونی و نرسیدن خون به پا می باشد. البته منظور از این عفونت، عفونت هایی است که به دلیل کم رسیدن خون به پا، پا دچار عارضه و آلودگی می شود. هم چنین گرفتگی عروق پا بیشتر در زمینه دیابت و مصرف سیگار ایجاد می شود که راه حل آن قطع سیگار و درمان دیابت است. ولی ممکن است این عارضه که به دنبال سالها عدم کنترل قند و یا مصرف سیگار ایجاد شده ، با قطع عوامل مذکور برگشت پذیر نباشد. ولی در شرایطی که تنگی و گرفتگی عروق زیاد باشد می توان از جراحی و در مواردی از آنژیو پلاستی استفاده کرد. درمانهای دارویی در این زمینه می تواند مصرف دارویی مانند پنتوکسی فیلین باشد که بر اساس شرایط بیمار و توسط پزشک تجویز می شود. ولی معمولا پاسخ دارویی چشمگیری ایجاد نمی کند . در نهایت رعایت مسائل بهداشت فردی در این زمینه مفید است مانند : پوشیدن کفش های طبی و روفرشی که میزان تعریق در پا و ضربه به پا را کم می کند و می تواند از عفونت پا جلوگیری کند.


1396 / 04 / 08 

  ارسال سوال:

نام:


ایمیل:
   

سوال:
 

 

مسابقه عکس قلب سالممسابقه اینترنتی قلب سالم


آموزش تصویری احیای قلب

با نحوه و چگونگی احیای قلبی آشنا شوید

 

آموزش پیشگیری سلامت قلب

درباره سلامت قلب بیشتر بیاموزیم

اندازهگیری استرس

آیا می توان استرس را اندازه گیری کرد !

از ما بپرسید قلب سالم

سوال از شما، پاسخ از ما

  

بهینه سازی وب سایت - طراحی پرتال ورود