اخبار قلب

معاون بهداشتی وزارت متبوع عنوان کرد:

اعلام آغاز به کار رسمی پورتال قلب سالم در کاشان

معاون بهداشتی وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی از آغاز به کار رسمی پورتال قلب سالم در کاشان خبر داد.

به گزارش وب دا، دکتر فاطمه رخشانی با اعلام این مطلب در مراسم روز جهانی بهداشت اظهار داشت: ارائه اطلاعات کامل در رابطه با قلب انسان، ایجاد فضای پرسش و پاسخ الکترونیک در مورد قلب سالم، تشکیل شبکه اجتماعی الکترونیک قلب سالم، ارائه نرم افزارهای کاربردی خودمراقبتی مثل سنجش استرس و گزارش آخرین تحقیقات در رابطه با داشتن قلبی سالم از جمله اهداف پورتال قلب سالم است که با تلاش دانشگاه علوم پزشکی کاشان راه اندازی شده است.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی کاشان نیز در این خصوص گفت: پورتال قلب سالم دانشگاه علوم پزشکی کاشان برای نخستین بار در کشور رونمایی شده است.

دکتر محمد حسین اعرابی افزود: با توجه به اینکه بیماری های قلبی عروقی به عنوان علت عمده مرگ و میر در کاشان و نیز اولویت اول در نیاز سنجی آموزش سلامت این منطقه محسوب می شود، این دانشگاه به عنوان نخستین متولی کشوری برنامه قلب سالم از سوی وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی انتخاب شده است.

وی تصریح کرد: عضویت عموم مردم در شبکه اجتماعی قلب سالم دانشگاه علوم پزشکی کاشان، پاسخ به سوالات آن ها از طریق ایمیل، اطلاع از وضعیت سلامت یا بیماری های قلبی - عروقی و مشاوره به اعضا از جمله امکانات این شبکه است.

گفتنی است پورتال قلب سالم دانشگاه با همکاری معاونت بهداشتی، گروه های آموزشی و مرکز آمار و فناوری اطلاعات دانشگاه راه اندازی شده است.

پورتال قلب سالم به آدرس heart.kaums.ac.ir است.

ساعت : 12:42 -  روز  : چهار شنبه  - 28 /  1 / 1392 /  شماره خبر : 30 / تعداد نمايش :1166

درج نظر بینندگان نظرات کاربران فایل مرتبط
  درج نظر بينندگان خبر :

نام:   
ایمیل:  
نظر:    

  نظرات كاربران:


 

مسابقه عکس قلب سالممسابقه اینترنتی قلب سالم


آموزش تصویری احیای قلب

با نحوه و چگونگی احیای قلبی آشنا شوید

 

آموزش پیشگیری سلامت قلب

درباره سلامت قلب بیشتر بیاموزیم

اندازهگیری استرس

آیا می توان استرس را اندازه گیری کرد !

 

  

بهینه سازی وب سایت - طراحی پرتال ورود